ویژگی های پنل ایمیل مارکتینگ گروه مرکز تجارت الکترونیک ایران:

ارسال نامحدود
محدودیتی در ارسال ایمیل به مخاطبانتان ندارید ، بسته متانسب با تعداد مخاطب تان را انتخاب و استفاده کنید.

ارسال به اینباکس
به دلیل استفاده از دامین ها و IP های رپوتوشن مثبت ، و حذف ایمیل های غیر فعال و هدفمند و فعال بودن لیست ها بالای 90% ایمیل ها مستقیم در اینباکس کاربر دریافت می شوند.

ارسال با سرعت بالا بدون اسپم
هر صد هزار ایمیل طی حداکثر 3 ساعت ارسال خواهند شد. به دلیل استفاده از تعداد سرور های بالا هیچ مشکلی برای اینباکس شدن ایمیل ها پیش نخواهد آمد .

استفاده از تکنولوژی Multi IP
با استفاده از متد ارسال Multi IP بهترین کیفیت ارسال را خواهیم داشت.

ارائه گزارش کامل پس از ارسال
بعد از ارسال گزارش کامل شامل ایمیل های باز شده ، تعداد دقیق کلیک های انجام شده به همراه IP کاربر ، و حتی لوکیشن کاربر(استان و شهر و محله) را می توانید مشاهده کنید.

ساختن قالب با درگ دروپ
به راحتی می توانید با استفاده از قابلیت Drag Drop محتوای قالب ایمیل خود را بسازید.

قالب ایمیل با موضوع متنوع
قالب های ایمیل در موضوعات مختلف در اختیار کاربر قرار خواهند گرفت.

مدیریت آسان مخاطبین
امکان عضو گیری و لغو اشتراک و امکان مدیریت لیست ایمیل به صورت انبوه

ارسال ایمیل به لیستهای تجاری(شرکت ها و مشاغل)

  • لیست ایمیل ارسالها شامل تمامی شرکت ها از تمامی دسته ها و طبقه بندی های مختلف می باشد که با دقت تهیه شده و کاملا وریفای شده با نرم افزار های تشخیص صحت وجود ایمیل از میل سرورها می باشد.
  • به صورت دسته بندی های های مختلف طبق نیاز هر مشتری بانک های ارسال ایمیل انتخاب و وارد پنل ایمیل مارکتینگ اختصاصی شما می شود.
  • بعد از ارسال ، گزارش ارسال به صورت دسترسی به پنل به مشتری داده می شود(جهت مشاهده آنلاین ایمیل های باز شده، لینک های کلیک شده و تعداد آن ها ، دیدن IP و محل باز شده ایمیل ها ، نمودار ها و … ، هر گاه کاربر بخواهد می تواند با مراجعه به پنل آمار ارسال را مشاهده نماید.)

با توجه به میزان بازخورد مورد انتظار و حجم کسب و کارتان یکی از طرح تعرفه ها را انتخاب نمایید پیشنهاد ما برای گرفتن بازخورد بهتر پرداخت هزینه بر اساس ایمیل باز شده است.

Open chat