براي داشتن چيزي كه تا بحال نداشته ايد بايد كسي باشيد كه تا بحال نبوده اید

ارسال ايميل تبليغاتي شما به ادرس ايميل يك ميليارد نفر در سراسر جهان ارسال ايميل تبليغاتي شما به ادرس ايميل هشت میلیون نهصد هزارنفردر سراسر ايران قابل توجه مديران سايتهاي اينترنتی شركتهاي كامپيوتري، آموزشگاهها بازاريابان حرفه اي، توليدكنندگان بازرگانان و همه كساني كه محصول يا خدماتي جهت معرفي دارند.

ايميل ماركتينگ جديدترين شيوه تبليغات دردنياي پيشرفته امروز ميباشدو اكثر سايتهاي اينترنتي وشركتها خصوصا در كشورهاي امريكا، ژاپن ، چين ازاين شيوه نوين جهت معرفي خود استفاده ميكنند زيرا علاوه براينكه نسبت به ديگر روشهاي تبليغات مانند تيزر تلويزيوني، آگهي در روزنامه ها، تبليغات بروي بيلبوردها فوق العاده ارزانتر است جنبه هاي رواني مثبتي نيز ايجاد ميكند.

وقتي ايميل تبليغاتي شما مستقيما از طرف شما به شخص گيرنده ارسال شود اين احساس در شخص بوجود ميايد كه به او احترام گذاشته شده و توجه و علاقه او به ايميل دريافتي بيشتر خواهد شد.

گروه مرکز تجارت الکترونیک ایران با بهره گيري از متخصصان امر و با توجه به تجارب خود در زمينه تبلیغات اینترنتی و طراحي وب سايت براي سازمان هاي دولتي و خصوصي ، پروژه هاي طراحی وب سایت براي شركت داخلي و خارجي، ادارات، موسسات و شركت هاي خصوصي و دولتي و با استفاده از كارشناسان با تجربه، جزء ارائه دهنده گان خدمات كاربردي و تبليغاتي مي باشد. در صورتي كه تمايل داريد تا از نمونه كارهاي ما ديدن فرماييد و با سبك و شيوه كار اين گروه آشنا شويد مي توانيد با ما تماس حاصل فرماييد.

تبليغات آنلاين امروزه در سرتاسر جهان به عنوان يكي از مؤثرترين روشهاي تبليغات بكار مي رود. اين نوع تبليغ در شرايط مختلف هم در مواردي كه نياز به يك تبليغ سريع و انفجاري مي باشد كاربرد دارد و هم در تبليغات گسترده و مستمر.

برخي از مزاياي تبليغات آنلاين نسبت به تبليغات سنتي عبارتند از:

1- سرعت: تبليغات آنلاين سريع بدست هدف مورد نظر مي رسد.

2- اطمينان: بدليل قابليتهاي كنترل آنلاين اين گونه تبليغات براحتي مي توان از رسيدن تبليغ بدست هدفها مطمئن بود، در صورتيكه در تبليغات سنتي همواره اين كار با حدس و گمان انجام مي شود.

3- كارائي بالاتر: در روشهاي تبليغات آنلاين احتمال آنكه شخصي تبليغ شما را باز كند بدليل جذابيتهاي تصويري و معمولا تازگي، بيشتر از تبليغات سنتي مانند پست مستقيم (Direct mail ) و با تبليغات عمومي روزنامه اي و مجله اي مي باشد.

4-ارتباط دو طرفه: در تبليغات آنلاين امكان ايجاد ارتباط دوسويه باكاربروجوددارد.

5- ارزانتر بودن : تبليغات آنلاين بدليل عدم استفاده از مواد فيزيكي مانند كاغذ و جوهرو سيستمهاي حمل و نقل مانند پست هميشه نيست به تبليغات سنتي ارزانتر مي باشد .

6- گروه مخاطبان: در تبليغات آنلاين گروه مخاطبان همواره جزو طبقه متوسط و مرفه جامعه با قدرت خريد بالاتر مي باشند. معمولا افراد تحصيل كرده بوده و گروه مديران و راهبران جامعه نيز در اين مجموعه مي باشند.

مزاياي ايميل ماركتينگ: طراحي ايميل شما باطرح دلخواه شما با زمينه رنگي گرافيك مناسب و طرح زيبا قيمت فوق العاده پايين نسبت به ديگر روشهاي تبليغات اين امكان براي شما مهيا ميشود تا تعداد افرادي را كه ايميل دريافتي را باز كرده اند و خوانده اند را مشاهده نماييد و در صورت داشتن سايت اينترنتي و معرفي آن در ايميل آمار تعداد كساني كه از طريق ايميل به سايت اينترنتي شما مراجعه كرده اند را داشته باشيد.

بازاریابی با ایمیل چیست؟ بازاریابی با ایمیل شامل همه شکل های بازاریابی که به ایمیل مرتبط هستند میباشد. هر ایمیل مجزایی که می فرستید، قسمتی از بازاریابی شما با ایمیل می باشد. آن ایمیل می تواند یک نامه فروش، یک روزنامه، یک پیام پشتیبانی یا حتی یک سؤال باشد. مادامیکه در رابطه با کارتان با مردم در تماس باشید در واقع کارتان را ارائه میدهید و این همان بازاریابی میباشد.

چه چیزی بازاربابی با ایمیل را یک ابزار فروش مؤثر میسازد؟ چند جنبه وجوددارد که بازاریابی با ایمیل را یک ابزار با کارآمدی بالا میسازد.بازاریابی با ایمیل یک فن آوری ارسال(Push Technology) است. بجای آنکه منتظر بمانید تا مشتریانتان سایت شما را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگر پیدا کنند، خودتان پیغامتان را برای آنها ارسال میکنید. در واقع شما خودتان زمان و محتوای پیغامتان را تعیین میکنید. ثانیأ ایمیل یک ابزار عالی برای تعقیب یک نامه مستقیم یا عملیات بازاریابی از راه دور(Telemarketing)است و بنابراین سرعت پاسخگوئی و بازگشت سرمایه فروش شما را افزایش میدهد. مثلأ می توانید ایمیل مستقیمی را بفرستید و بعد آنرا از طریق ایمیل یک هفته بعد دنبال کنید. یا می توانید آدرس ایمیل آنهارا برای فرستادن اطلاعات اضافی و یا اضافه کردن آنها به یک پاسخ دهنده اتوماتیک درخواست کنید.

Open chat